Gold Reiki

Gold Reiki je rozšírením energií Kundalini Reiki. Táto zlatá energia je jeho pokročilejšia a jemnejšia forma. Obsahuje energie Nanebovzatého Majstra Kuthumiho.

 

Zasvätením do Gold reiki vznikne silné spojenie so Zlatým lúčom, ktorý je známy svojou čistiacou silou. Najskôr začne pôsobiť na Vašu prvú až tretiu čakru, kde začne čistiť uložené a nazhromaždené bolestné spomienky a disharmónie.

Gold reiki je prevažne energiou transformácie strachov, stresu a negácií do podoby pohody, kľudu a radosti. Je veľmi príjemná a ošetrujúca.

Gold reiki premení strach a tmu vo svetlo a radosť. Je veľmi vhodná k rozpúšťaniu strachu a blokád. Zlaté svetlo je najsilnejšie svetlo transformácie vo fyzickom tele.

 

Gold reiki je hodvábna, mäkká a príjemná. Prúdi okolo čakier a naplňuje ich svetlom rovnako ako okolie.

Zvýši a posilní sa Váš energetický systém, bude Vám umožnené ďaleko efektívnejšie liečenie. Odstránite svoje blokády, Váš energetický stav sa posilní, vyčistí a rozšírite si úroveň vedomia.

Prúd „zlatého svetla“ sa rozšíri a celkom vyplní Vás i celú Vašu auru.

Gold reiki tak iniciuje a zvýši osobné vibrácie a rozšíri možnosti liečby na všetkých úrovniach.

 

ˇ

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

 

 

Tento systém spočíva iba na telepatickej aktivácii. Nie sú potrebné symboly. Je však potrebná patričná prax s Kundalini energiou. Dokážete preraziť hradby, avšak Gold Reiki vám pomôže vniesť do sily lásku.

 

 

Podmienkou pre zasvätenie do tohto stupňa je Majstrovský stupeň Kundalini reiki. Nevylučuje sa s BOOSTROM.

 

I. stupeň - prvý vibračný stupeň zlatého svetla, harmonizuje predovšetkým oblasť solárneho pletenca – 3. čakry.

 

II. stupeň - zosilňuje túto zlatú vibráciu a súčasne sú posilňované a prečisťované aj reiki-kanály

 

III. stupeň - Majster/učiteľ - tu je ešte ďalej (až na maximum) zosilnený zlatý svetelný lúč a naučíte sa, ako toto zasvätenie odovzdávať ďalej.

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode