Ra-Sheeba

 

Ra-Sheeba je jednou z mnohých univerzálnych liečivých energií, ktoré k nám v tejto dobe prúdia zo Zdroja. I keď práca s ňou je podobná ako s Usui Reiki, nie je s týmto systémom totožná. Podľa vyjadrení táto energia je veľmi silná a vibruje na úrovni 5D.

 

Pôvod Ra-Sheeby nachádzame v Egypte, kde mali možnosť prístupu k tejto úrovni tzv. strážcovia a zasvätenia dokázal odovzdávať iba faraón.

Jedná sa o zasvätenie boha Slnka Ra, bohyne Isis, majstrov Veľkého Centrálneho Slnka a majstrov Ra-Sheeby.

Úpadkom duchovnej úrovne kňazov a vládcov sa kontakt s vyššími dimenziami postupne obmedzoval a tak sa i Ra-Sheeba dostala do zabudnutia. 

 

O jej „znovuobjavenie“ sa pričinili viacerí ľudia prostredníctvom chanellingu. Boli to predovšetkým Peter Johanson, ktorý začal prijímať symboly a ich význam, manželský pár z Anglicka Allen a Shirley a Merilin Bretherick. Roku 1998 sa uskutočnil prvý seminár a majstrovské zasvätenie obdržalo 8 ľudí.

 

„Ra“              je zdroj z centra Veľkého Centrálneho Slnka (slnko všetkých galaxií)

„Sheeba“     – je sexuálny, kreatívny, radostný výraz Lásky, ženská časť piliera liečivej energie, ktorá vedie priamo ku Zdroju.

„Sheeba“ ukazuje cestu k „Ra“. Len pomocou „Sheeby“ dosiahneme na „Ra“ a nájdeme našu pravú cestu domov…

 

Po zasvätení do energie Ra-Sheeba sa zvyšujú vibrácie na všetkých úrovniach a tým aj liečiteľské a spirituálne schopnosti zasvätenca.

Mení sa DNA, mení sa farba duše - menia sa všetky farby aury do odtieňov zlatej, bielej a svetlo zelenej a otvára sa cesta, aby Láska pretekala vašou bytosťou.

 

Liečenie energiou Ra-Sheeba pracuje priamo na energetických centrách – čakrách, na našom biologickom systéme, pracuje na duchovnom tele, mení našu DNA a aurické pole. Učí a spojuje nás s Láskou, ktorá je tou najdôležitejšou vibráciou pri našom vzostupe na všetkých úrovniach.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tento liečebný systém odovzdávam zasväcovaním v dvoch na seba nadväzujúcich stupňoch ako jeden celok.

Po zasvätení a patričnej praxi môže tento dar jej absolvent odovzdávať ďalej. 

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode